Skip to content
DLA TWOJEGO BIZNESU
Startupy

Doradztwo i wsparcie prawne dla startupów

Jeśli planujecie Państwo rozpoczęcie nowej działalności (pierwszej lub dodatkowej, obok już istniejącej) bardzo ważne jest odpowiednie ułożenie całej struktury nowo tworzonego biznesu na samym początku. Pomóc w tym może prawnik, który przeprowadzi startup przez wszystkie stadia związane z założeniem działalności. Niezbędne jest nie tylko utworzenie właściwych procedur działania, ale również podjęcie stosownych decyzji w zakresie formalno-prawnego zorganizowania firmy. W dłuższej perspektywie mogą one bowiem mieć znaczenie między innymi dla trwałości współpracy pomiędzy wspólnikami, zasad wyjścia poszczególnych wspólników z nieudanego interesu, możliwości jego dofinansowania ze strony inwestorów finansowych lub branżowych itp.

Kompleksowe doradztwo dla startupów

Działania podjęte na etapie powoływania biznesu do życia mogą mieć niebagatelne znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia biznesowego. Dlatego też oferujemy kompleksowe wsparcie prawne dla startupów na każdym etapie funkcjonowania. Możecie Państwo skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia przy zakładaniu i organizacji przedsiębiorstw. Świadczone przez Kancelarię Derek & Flak doradztwo dla startupów pozwoli przeprowadzić Państwa przez cały proces formalnego zakładania struktury firmy, oferując optymalne rozwiązania w tym zakresie, tak pod względem organizacyjnym, jak i finansowym oraz podatkowym.
Na życzenie sporządzimy także wszelką dokumentacją dodatkową związaną z rozpoczęciem biznesu tj. między innymi:

  • umowy inwestycyjne,
  • umowy wspólników (tj. umowy regulujące wzajemne prawa i zobowiązania wspólników, w sposób odrębny od treści umowy spółki),
  • regulaminy i procedury działania.

Doświadczenie:

Pomoc w założeniu, organizacji i obsłudze prawnej kilkudziesięciu przedsiębiorstw na przestrzeni ostatnich ponad 15 lat.