Skip to content
DLA TWOJEGO BIZNESU

Obsługa prawna

Obsługa Prawna dla firm – Katowicach i Śląsk

W naszej Kancelarii przykładamy szczególną wagę do tego aby obsługa prawna nie sprowadzała się jedynie do sprawdzania umów i opiniowania stanów faktycznych, lecz była jednym z instrumentów przewagi konkurencyjnej naszych Klientów. Dlatego staramy się sami, na bieżąco analizować procesy zachodzące w firmie i proponować na rozwiązania prawne, optymalizujące działalność firmy oraz poprawiające jej zyskowność i bezpieczeństwo. Wychodzimy bowiem z założenia, że obsługa prawna przedsiębiorstwa związana jest w pewien sposób z odpowiedzialnością za jego rozwój. Staramy się tym samym być dla naszych Klientów nie tylko usługodawcami, lecz również parterami biznesowymi, by wspólnie – w ramach świadczonych przez Kancelarię usług prawnych dla biznesu – uczynić ich przedsiębiorstwa mocniejszymi, bardziej zyskownymi i odporniejszymi na nieprzewidziane koleje losu.

Skontaktuj się z nami

Obsługa prawna firm

Od lat pomagamy Klientom w prowadzeniu przez nich biznesu, bowiem działalność Kancelarii Derek&Flak skupia się od początku na pomocy przedsiębiorstwom. Jest to naszym niekwestionowanym atutem, bowiem obsługa prawna firm wymaga kompleksowej nie tylko znajomości przepisów prawnych prawa gospodarczego, lecz również specyfiki procesów biznesowych i organizacyjnych, zachodzących w każdym przedsiębiorstwie.

Obsługa prawna spółek

Pod naszymi skrzydłami swoją działalność rozwinęło kilkadziesiąt spółek. Obsługa prawna spółek, jest bowiem jednym z podstawowych działań podejmowanych przez Kancelarię Derek&Flak. Zajmujemy się przygotowaniem wszelkiej dokumentacji prawnej w ramach struktury organizacyjnej spółek, jak również ich przekształceniami, podziałami, łączeniem. W ramach obsługi prawnej spółek reprezentujemy także naszych klientów w postępowaniach rejestracyjnych w KRS.

 

W ramach stałej współpracy w zakresie obsługi prawnej, świadczymy różnorodne usługi prawne dla firm. Przygotowujemy projekty umów i wewnętrznych aktów prawnych, jak również reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych lub w toku negocjacji z kontrahentami.

Nasza kadra doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin (m. innymi: prawa, podatków, księgowości, rewizji podatkowej, lean management i innych) pozwala nam podjąć się pomocy nawet w zakresie najbardziej wymagających i skomplikowanych wyzwań biznesowych, jakie stawiane są przed naszymi Klientami.

 

W ramach stałej współpracy z przedsiębiorstwami naszych Klientów świadczymy usługi stałej pomocy prawnej w szczegółowo uzgodnionym zakresie, uwzględniającym w każdym wypadku specyfikę działalności i potrzeby naszych Klientów. Obsługa prawna firm jest prowadzona i koordynowana w ramach działań Kancelarii Derek&Flak przez jedną osobę, dla zapewnienia stałej, bieżącej świadomości Kancelarii odnośnie potrzeb i oczekiwań Klienta odnośnie prowadzenia obsługi prawnej, a także aktualnej sytuacji w przedsiębiorstwie.

Doradztwo prawne dla firm

W Kancelarii Derek, Flak. Adwokaci dla biznesu sp.p. prowadzimy także bieżące doradztwo prane dla firm w ramach czasowych zleceń – stosownie do potrzeb Klientów, poza stałą obsługą prawną. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że nie każde przedsiębiorstwo wymaga rozpostarcia nad nim na stałe parasola w postaci stałej obsługi prawnej firmy.

Obsługa prawna firm Katowice

Usługi prawne dla firm, w ramach stałej obsługi prawnej, prowadzimy na terenie całej Polski. Mając jednak na uwadze fakt, że siedziba kancelarii znajduje się w stolicy Górnego Śląska, znaczna część naszych Klientów ma siedzibę w Katowicach lub na terenie miast aglomeracji górnośląskiej.

 

Ponieważ region śląski jest nam szczególnie bliski, obsługa prawna firm Katowice, jest dla nas bardzo ważna. Pozwala bowiem wspierać nam lokalne przedsiębiorstwa, a tym samym dołożyć małą cegiełkę do rozwoju całego regionu miasta ogrodów.

Warunki świadczenia obsługi prawnej firmy

Obsługa prawna firmy prowadzona jest przez Kancelarię Derek&Flak na podstawie umowy, gwarantującej pełną poufność powierzonych nam spraw, jak również przejrzyste warunki współpracy. Świadczona przez nas obsługa prawna przedsiębiorstw obejmuje doradztwo oraz realizację czynności, w wybranym przez Klienta zakresie. Każdorazowo dopasowywana jest do wymagań firmy. Naszym klientom proponujemy – w zależności od ich potrzeb – obsługę ukierunkowaną wyłącznie na usługi prawne dla firm lub obsługę prawno-biznesową, zawierającą w sobie również elementy doradztwa z innych niż prawo dziedzin.

 

Niezależnie od wybranego przez Klienta wariantu naszą ambicją jest, aby świadczone przez nas doradztwo i pomoc skutkowały rozwojem przedsiębiorstwa oraz wzrostem bezpieczeństwa i zyskowności podejmowanych działań. Do potrzeb Zleceniodawców staramy się podchodzić ze zrozumieniem i w sposób zindywidualizowany.