Prawie wszystkich przedsiębiorców zmroziło ogłoszenie zamiaru wprowadzenia od 2022 r. nowego parapodatku – tj. 9% składki zdrowotnej, liczonej od uzyskanego dochodu, w ramach tzw. „Polskiego Ładu”.

Kancelaria Derek & Flak pragnie zaprosić Państwa na szkolenie w ramach którego poznacie Państwo sposoby na uniknięcie płacenia w przyszłym roku 9% składki zdrowotnej.

Ważne jest aby do wprowadzanych  zmian przygotować się już dzisiaj, bowiem należy spodziewać się, że „wyjścia awaryjne” zostaną niebawem pozamykane przez ustawodawcę.

Część z omawianych w ramach szkolenia instrumentów wymaga pewnego czasu na wdrożenie w przedsiębiorstwie, więc działania w tym zakresie muszą zostać podjęte z wyprzedzeniem.

 

W ramach szkolenia:

✅ zaznajomisz się z podstawowymi założeniami Polskiego Planu,

✅ poznasz 7 scenariuszy umożliwiających legalne uniknięcie płacenia wyższej składki zdrowotnej w przyszłym roku – z pewnością jeden z nich będziesz mógł wybrać dla siebie,

✅ dowiesz się w jaki sposób omawiane rozwiązania wiążą się z kwestią opodatkowania PIT i CIT w 2022 r.

✅ dowiesz się o zaletach i wadach każdego z rozwiązań,

✅ poznasz rekomendacje co do zastosowania każdego z omawianych scenariuszy,

✅ poznasz sposoby na wdrożenie poszczególnych scenariuszy w Twojej firmie,

✅ dowiesz się o strategii działań biznesowych, które zminimalizują obciążenia nową składką zdrowotną.

 

Na szkolenie zapraszamy:

– przedsiębiorców

– wspólników i członków zarządów spółek.

 

Prowadzący:

Adwokat Łukasz Flak – wieloletni praktyk i specjalista w zakresie prawa cywilnego, prawa spółek oraz prawa handlowego. Od lat zajmuje się problematyką optymalizacji procesów biznesowych w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Wiedza i doświadczenie prelegenta w zakresie doradztwa prawnego i biznesowego stanowią gwarancję tego, że szkolenie będzie miało dla jego uczestników realną wartość praktyczną, będzie natomiast wolne od akademickich, teoretycznych wywodów.

 

Termin szkolenia: czwartek, 1.07.2021 r., godz. 18:00-20:00.

Lokalizacja: online (platforma Evenea)